آیا می دانید فرش سفارشی چیست؟!!

آیا می دانید فرش سفارشی چیست؟!!

3592 بازدید

آیا می دانید فرش سفارشی چیست؟!!

فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟

بسیاری از محیط ها هستند که برای فرش کردن با مشکل مواجه هستند. اتاقهای منازل قدیمی، شرکتها، موزه ها، اماکن تاریخی و محیطهای وسیع و محیطهایی که فرش در اندازه های استاندارد شش متری و نه متری و دوازده متری و انواع قالیچه در آن جای نمیگیرد. در چنین مواردی به طور اجبار چند تخته فرش کنار هم انداخته می شوند. اما گاهی اندازه فضای مورد نظر برای فرش کردن، به گونه ای است که به هیچ شکلی نمیتوان آن را با کنار هم قرار دادن چند فرش پر کرد و این امر میتواند به علت شکل محیط مورد نظر و یا اندازه نامتعارف آن و یا هردوی این موارد باشد. علاوه بر این گاهی برای زیباتر شدن محیط مورد نظر ترجیح  داده می شود به جای کنار هم قرار دادن چندین فرش، از یک فرش یکپارچه برای محیط مورد نظر خود استفاده شود چرا که در چنین مواردی استفاده از فرشهای یکپارچه در هر اندازه و شکلی به صورت سفارشی میتواند در زیباسازی محیط تاثیر بسزایی داشته باشد.

موارد کاربرد فرش های یکپارچه

فرض کنید فضا و محیط مورد نظر یک هشت ضلعی و یا یک دایره بزرگ و یا یک مستطیل در اندزه غیر استاندارد به همراه یک مقدار فضای اضافی و یا هر حالتی دیگری ، باشد. مسلما نمی شود یک محیط شش یا هشت ضلعی با قطر 30 یا 40 متری یا ... را با فرشهای موجود در بازار به گونه ای زیبا و یک دست و بدون دوخت فرش کرد.

جالب است بدانید طراحی و تولید فرشهای خاص ، بزرگ و یکپارچه جهت استفاده در هرگونه فضای معماری مذهبی، مسکونی، تفریحی، هتل، سالنها و ...انجام می شود. در  این راستا، توجه  خاص در انتقال و انطباق طرح و نقوش دکوراسیون، اندازه و شکل پلان محل مورد نظر با طرح و رنگ فرش تولیدی، از مهمترین خصوصیات و توانائیهای شرکت های تولیدی می باشد به طور مثال در طراحی یکپارچه نقشه فرشی جهت یک فضای 1000 مترمربعی از لابی یا سالنی درهتل، منزل مسکونی و یا شبستان مسجدی، هر چند با وجود ستون، قناسی، فرورفتگی و برآمدگیهای موجود در آن محل، قسمتهای مذکور به طرز زیبا و حرفه ای در طرح اولیه پیش بینی شده و پس از بافت، بدون بروز هیچگونه خطا و لطمه ای به طرح فرش، همگی در جای خود قرار گرفته و به گونه ای ماهرانه به یکدیگر متصل خواهند شد. بدین ترتیب فرش کامل با طراحی اختصاصی و یکپارچه از آن محل، تشکیل می گردد این در حالی است که پس از اتمام مراحل نصب فرش، اثری از محل اتصال قطعات فرش بر جای نخواهد ماند.

فرشهای ماشینی یکپارچه و بدون دوخت، به شما کمک میکند که تمامی نقاط محیط مورد نظر خود را به صورت یکسان و یک دست و با یک نقشه و طرح فرش نمایید. برای انجام این کار کافی است با فروشگاه اینترنتی دنیای فرش تماس حاصل نموده و پس از مشاوره فرش با اندازه دلخواه را سفارش دهید.


برچسب ها : فرش ماشینی فرش کاشان فرش سفارشی فرش یکپارچه فرش بدون دوخت فرش هتلی

مدیرسایت 1396/03/03

دیدگاه کاربران

مژگان سعادت | 1396/09/08

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم در بدونم فرش سفارشی از نظر هزینه بیشتر میشه ...؟

سلام وقت به خیر علاوه بر قیمت فرش برای طراحی متری ۲۵تومن میگیرن که فقط برای یک تخته محاسبه میشه مثلا اگه دو تخته ۲.۵ در ۴ متر باشه ، ۱۰متر هزینه طراحی برمیداره امیدوارم توضیحات کامل بوده باشه موفق باشید


خلیل زارع | 1397/10/07

با سلام . فرش هریس سرمه ای با ابعاد 1.18 در 4.20 میخاستم. آیا امکان سفارش هست؟

بله , سفارش بدین در خدمت شما هستیم


علوی | 1398/06/03

سلام و خسته نباشید،امکانش هست عکس فرشی رو به شما بدم و شما اونو ببافید؟با همون رنگ؟

سلام متشکرم، شما عکس فرش مورد نظرتون رو به تلگرام یا واتساپ شماره ی 09391682004 بفرستید اگر موجود داشتیم براتون ارسال میکنیم در غیر اینصورت امکان بافت نداریم.


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه