فرش ماشینی طرح افشان سلطنتی نقره ای

فرش ماشینی طرح افشان سلطنتی نقره ای

نام طرح : فرش ماشینی طرح افشان سلطنتی نقره ای

کد محصول : 4666

موجودی : موجود

سریال محصول : 4666


بیعانه هر تخته : 72000000 ریال

فرش ماشینی طرح افشان سلطنتی نقره ای

 

کیفیت فرش: درجه یک 

تعداد رنگ: 8 رنگ

رنگ بندی: سرمه ای، سرمه ای لایت، آبی اطلسی، کرم، نقره ای، بژ

تعداد شانه: 1200 شانه

تراکم: 3600 

نوع نخ: صد درصد اکرولیک هیت ست شده 

پود: پنبه

بدون پرزدهی و ضد حساسیت

در تمامی سایزهای زیر بصورت پشتی و پادری و فرش راه پله و غیره .... موجود میباشد.

0.5*0.8
1*1.5
0.5*1
1.5*2.25
2*3 ( 6 متری)
2.5*3.5 ( 9 متری)
3*4 ( 12 متری)

 

فرش ماشینی افشان سلطنتی نقره ای

یکی از شناخته شده ترین طرح های فرش ایرانی که دارای شهرتی جهانی است، طرح افشان سلطنتی می باشد. این فرش علاوه بر مصارف خانگی داخلی، بسیار مورد توجه کشورهای اروپایی است و طرح آن برای هر مصرف کننده ای آشنا و گویاست.

زیبایی چشم نواز سطوح رنگی متفاوت در هر یک از طرح و نقش های فرش به تنهایی و فارغ از در نظر درآوردن نقش مایه های درون هر طرح، نظیر باغی رنگین است که خلاقیت هنرمند را در تفکیک سطوح به رنگ های گوناگون و زیبا نشان می دهد. برای کسانی که در کنار فرش افشان سلطنتی قرار می گیرند سعی کنید از مدل های چشم گیرتر استفاده کنید.

مبل هایی که دارای رنگ های موجود در فرش شما باشند در دکوراسیون محیط خانه هارمونی و هماهنگی را بوجود می آورند. اگر دکوراسیونی مدرن هم دارید می توانید با اضافه کردن فرش افشان سلطنتی به فضا هویت و شخصیت ببخشید. بهتر است فرشی که انتخاب می کنید از رنگ های موجود در وسایل مدرن دکوراسیون خود استفاده کرده باشد تا این ترکیب زیباتر و اثر گذارتر باشد. فرش ماشینی افشان سلطنتی 1200 شانه بافته شده با نخ آکریلیک صد در صد هیت ست شده و بدون حساسیت است؛ در طراحی این فرش ماشینی 8 رنگ واقعی به کار رفته است.